Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak, her türlü sorularınızı bizlere ulaştırmak, görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmak için sayfamızda yer alan iletişim formunu doldurun, sizi arayalım.
image
image

Satın alma veya Kat karşılığı sistemi ile proje tasarlanması, projenin imalatı ve anahtar teslim olarak pazarlamasının gerçekleştirilmesi.

image
image

Ofis, Residance, Alışveriş Merkezi, Hastaneler

image
image

EKSEN gayrimenkul sektöründe öncü firmalardan biridir. Hizmetleri içerisinde; yatırım planlama, inşaat müteahhitlik ve gayrimenkul satışı, bulunmaktadır.

image
image

Firmamız endüstriyel yapıların mimari tasarım, statik hesaplama, üretim, saha montajı ve anahtar teslim sürecini içeren hizmetler sunmaktadır.

image
image

6306 sayılı Kentsel Dönüşüm kanunu çerçevesinde, riskli yapıların güncel imar ve hukuk kuralları içerisinde yenilenmesi.

image
image

Kamu binaları fiziki koşulların iyileştirilmesiyle; kamu personeli motivasyonunu artacağı “kaliteli hizmet ve bina” anlayışının tesis edilmesi amaçlanmıştır.

Çalışma sürecimiz - müşterilerimiz için nasıl çalışıyoruz

1

Proje Planlama

Tasarım ve proje yönetim deneyimimiz ile projenin erken evrelerinde işveren ve tasarım ekipleri ile koordineli olarak çalışılmaya başlanması projeye teknik anlamda artı değer kazandırır.
2

Tasarım ve Çizim

u etapta hedefimiz koordinasyon toplantıları ile tasarım ekibinin işveren ihtiyaç ve talepleri (mekan, fonksiyon,nitelikler, iş kalitesi), toplam bütçe ve iş programına uygun olarak çalışmaların izlenmesi ve sürecin sürekli yönetilmesidir.
3

Uygulama

Türkiye’ de müteahhitlik hizmetleri denilince akla sadece bina yapmak geliyor. Müteahhitlik birçok alanın birleştiği ve çok kapsamlı bir iştir. Müteahhitler bir bina yapılırken malzeme, iş gücü, inşaat ekipmanı ve hizmet sağlamalıdır.
4

Teslim

Eksen İnşaat, müşteri odaklı politikası ile İnşaat hizmetlerinde verdiği taahhüt sürelerine uygun olarak hareket ederek tüm süreci sözleşme şartlarına uygun yönetmektedir. Tüm projelerimiz teslim sürelerine ve sözleşme koşullarına uymaktadır.
image

Adresimiz

Yayla Mah. Vatan Cad. No:71/4 D:7 Yıldem Apt.Tuzla - İstanbul / Turkey

image

Email

info@ekseninsaat.com iletisim@ekseninsaat.com

image

Telefon

+90 (216) 447 47 26
+90 (216) 447 47 28

Bir Projeniz mi var?

Yaşam sizin ekseninizde. EKSEN İNŞAAT Kaliteli yaşam alanları Sunar.