Kurumsal

Yaşam sizin ekseninizde. EKSEN İNŞAAT Kaliteli yaşam alanları Sunar.
iconEKSEN İNŞAAT

Kaliteli, sağlam, teknolojik, konforlu..

2000 yılından günümüze kadar sektörde çeşitli konut ve iş yeri projelerine imzasını atmış olan firmamız, insanların gelişen dünyadaki isteklerini, ihtiyaçlarını karşılayabilen ve yeni teknolojilere ayak uydurabilen bir firma olarak, yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle kaliteli, sağlam, konforlu ve estetik yapılar inşa etmeyi başarmış ve bu alanda kendini kanıtlamıştır.

Kurulduğu tarihten günümüze imzasını attığı projelerde müşteri memnuniyetini ve mükemmelliği detaylarla en iyi şekilde sunan bir firma olmayı kendine ilke edinmiş firmamız, arzu edilen güvenli ve konforlu ortamı yine en iyi şekilde ve söz verdiği zamanda müşterilerine sunarak, hizmet anlayışını eksiksiz yerine getirmiş ve bu konuda dürüstlüğünü ve güvenilirliğini kanıtlamış bir firma olarak kararlı ve emin adımlarla sektördeki yoluna devam etmektedir.

Yönetim becerilerimiz ve iş deneyimimiz

İnşaat sektöründe işimiz ‘beton, demir ve çimento’yla sınırlı değildir. Asıl işimiz, hayatı daha yaşanabilir kılmak, İstanbul’a insanımıza standartı yüksek mekanlar sunmaktır.

Mimari Çizimler

Tasarım

Uygulama

Teslim

iconBize ulaşın

Bir projeniz mi var?

  image

  Adresimiz

  Yayla Mah. Vatan Cad. No:71/4 D:7 Yıldem Apt.Tuzla - İstanbul / Turkey

  image

  Email

  info@ekseninsaat.com

  image

  Telefon

  +90 (216) 447 47 26

  iconBirlikte Çalışalım !

  Bir Arsanız - Projeniz mi var?

  Eksende sizlerle buluşalım. Projeniz veya arsanız için en uygun ve doğru teklifi sunalım.